0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Organizacje wobec pandemii. Odsłona druga

Szanowni Państwo,

W kwietniu 2020 roku Stowarzyszenie Klon/Jawor przeprowadziło pierwsze badanie na temat jej wpływu na sytuację organizacji. Jego wyniki były podstawowym źródłem wiedzy o problemach i potrzebach, z jakimi mierzyły się wtedy stowarzyszenia i fundacje (>>przeczytaj raport<<).

Chcemy sprawdzić jak teraz, po 8 miesiącach działania w pandemii, wygląda sytuacja stowarzyszeń i fundacji. Zapraszamy do podzielenie się informacjami, jak radzi sobie Państwa organizacja.

Tak jak poprzednio, panujemy nagłośnić wynika badania, a także przekazać je kluczowym darczyńcom i decydentom, którzy mogą podjąć działania służące wsparciu stowarzyszeń i fundacji w Polsce. Rzetelna diagnoza pozwoli na bardziej dostosowane do potrzeb wsparcie dla sektora pozarządowego. 

Szczegółowe informacje o badaniu

  1. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 20 min.

  2. Wypełniania ankiety nie należy przerywać - po zamknięciu nie będą mogli Państwo wrócić do swoich wyników.

  3. Jeśli przed wypełnieniem ankiety chcą Państwo się zapoznać z pytaniami, są one dostępne pod tym >>linkiem.

  4. Ankieta może być anonimowa, ale mogą Państwo też na końcu podać mail do kontaktu - będziemy informować o wynikach, zapraszać do dyskusji nad nimi.

  5. Ankietę można wypełniać do 17 stycznia 2021 roku.

Zespół Badań Klon/Jawor

kontakt: badania@klon.org.pl