0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta dla młodych członków OSP

 

Witaj,

 

Dziękujemy, że chcesz wypełnić naszą ankietę.

 

Dzięki Twojemu udziałowi w badaniu będziemy mogli lepiej zrozumieć perspektywę młodych osób związanych z OSP.

 

To dla nas ważne, ponieważ Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej we współpracy ze Stowarzyszeniem Klon/Jawor realizuje obecnie projekt OSP - potencjał młodych, w ramach którego powstanie pogłębiona diagnoza środowiska OSP, służąca rozwojowi działań młodzieżowych w OSP, włączeniu młodych w proces decyzyjny i przygotowaniu dla nich spójnej i atrakcyjnej oferty.

 

Ankieta jest skierowana do osób związanych ze strukturami OSP (w tym MDP, KDP, orkiestra, zespół), w wieku między 12 a 25 rokiem życia.

 

Wypełnienie ankiety zajmie Ci ok 15 min (w sumie w ankiecie są 23 pytania). Nie przerywaj na dłużej wypełniania ankiety, bo Twoje odpowiedzi mogą się nie zapisać.

 

Ankieta jest anonimowa.

 

To wszystko - zachęcamy, żebyś teraz zaczęła/zaczął odpowiadać na pytania, nie musisz się do tego szczególnie przygotowywać. 

 

Ankiety będziemy zbierać do 17 czerwca 2021.

 

Dziękujemy!

 

Projekt OSP - potencjał młodych jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.